Ми раді вітати Вас на сайті АТ “БІОЛІК”

Наше підприємство було засноване в 1898 р. як те, що виробляє препарати для діагностики, профілактики і лікування інфекційних захворювань різної етіології.

За свою багаторічну історію Акціонерне товариство «БІОЛІК» перетворилось на одне з найбільших науково-виробничих комплексів з потужною і сучасною інфраструктурою.

Велика заслуга підприємства – це впровадження  сучасних фармакологічних розробок для випуску необхідної лікарської продукції для задоволення потреб населення.

Завдяки ефективному менеджменту та постійному вдосконаленню фармацевтичної системи  якості компанія впевнено розвивається і будує обґрунтовані довгострокові плани на майбутнє.

Підприємство АТ «БІОЛІК» виробляє близько 40 найменувань лікарських засобів, що відносяться до різних фармакотерапевтичних груп:

  • бактеріальні вакцини
  • діагностичні препарати
  • дієтичні добавки
  • імуноглобулін антирабічний
  • косметичні засоби
  • лікарські препарати
  • медичні вироби

У стадії розробки і реєстрації знаходяться близько 20  найменувань продукції включаючи лікарські препарати, косметичні засоби  та дієтичні добавки. Більш докладно з асортиментом продукції Ви можете ознайомитися в розділі «Продукція».

На підприємстві впроваджена і постійно вдосконалюється фармацевтична система якості відповідно до діючих вимог GMP і стандартів ISO 9001, ISO 13485

Компанія АТ”БІОЛІК” є єдиним вітчизняним виробником, що виготовляє такі препарати, як: вакцини для профілактики дифтерії і правця, «Ектерицид®», «Іммуноголобулін антирабічний (кінський)», «Енкад-Біолік», «БІОЛІК Туберкулін ППД-Л», «Ліпін-Біолік®», «Ліолів -Біолік®»,« Ліпофлавон » і « Тропісетрон », «Цитохром»,   косметичний засіб «Лорект».

Головним постулатом політики АТ “БІОЛІК” є використання всіх можливостей для досягнення міжнародних стандартів якості продукції.

АТ “БІОЛІК” має сучасну наукову базу, що динамічно розвивається, і команду кваліфікованих фахівців, яка сміливо та оптимістично зазирає в майбутнє, постійно удосконалюючи свій дослідний, виробничий і професійний потенціал, використовуючи надсучасні досягнення науки у виробництві  продукції.

Вже  понад 120 років наше підприємство працює корисно і сумлінно, виконуючи свою головну місію – нести здоров’я людям. Ми відповідаємо за високу якість продукції, що випускається, своєю історією і бездоганною репутацією, заробленою за роки діяльності на фармацевтичному ринку.

Місія компанії – це турбота про здоров’я людей шляхом профілактики і ефективного лікування найскладніших захворювань, а також розробка і виробництво сучасних, якісних, доступних лікарських препаратів, які відповідають вимогам охорони здоров’я і очікуванням споживачів.

На благо людей, випереджаючи час…

 

© 2021 АТ "БІОЛІК"