Новини

АТ «БІОЛІК» отримало незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2020»

АТ «БІОЛІК» отримало незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2020».

Знак надійності та стійкості.  Підґрунтям для нагородження стали результати рейтингу суб’єктів господарювання України. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту громадян нашої країни.

АТ «БІОЛІК» зайняло 1-е місце у номінації “Результативність та рентабельність” у Харківський області.

Компанія АТ «БІОЛІК» є виробником близько 40 найменувань лікарських засобів, що відносяться до різних фармакотерапевтичних груп.

Компанія АТ «БІОЛІК» є єдиним вітчизняним виробником, що виготовляє такі препарати, як: вакцини для профілактики дифтерії і правця, «Ектерицид®», «Іммуноголобулін антирабічний (кінський)», «Енкад-Біолік», «БІОЛІК Туберкулін ППД-Л», «Ліпін-Біолік®», «Ліолів -Біолік®»,« Ліпофлавон » і « Тропісетрон », «Цитохром»,   косметичний засіб «Лорект».

Головним постулатом політики АТ “БІОЛІК” є використання всіх можливостей для досягнення міжнародних стандартів якості продукції. Ми старанно сплачуємо податки, будуємо відносини з клієнтами й партнерами на основі довіри й доброчесності.

«Нагорода „Лідер галузі 2020“ для всього нашого колективу — це натхнення на подальшу плодотворну працю та розвиток, підтвердження успішності та результативності праці, авторитетне визнання успіху», — наголошує Сергій Миколайович Шарий, Директор АТ «БІОЛІК».

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Національний бізнес-рейтинг в Україні вже шістнадцять років проводить дослідження діяльності вітчизняних підприємств, надає їм інформаційну підтримку та маркетингові інструменти. Лідери рейтингів отримують можливості й ексклюзивні інструменти для подальшого розвитку й зростання.

© 2021 АТ "БІОЛІК"