Skip to main content
Фармаконагляд

Безпека пацієнтів є пріоритетом компанії «БІОЛІК ФАРМА». З метою підвищення безпеки та ефективності лікарських засобів, власником реєстраційних посвідчень яких є ТОВ «БІОЛІК ФАРМА», відповідно до міжнародних вимог та чинних нормативних документів України, на підприємстві впроваджена система фармаконагляду. В рамках цієї системи здійснюється збір інформації про виявлення побічних реакцій (ПР) при застосуванні лікарських засобів, несприятливих подій після імунізації/туберкулінодіагностики (НППІ), про відсутність ефективності (ВЕ) лікарських засобів.

Побічна реакція – будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів у звичайних рекомендованих дозах.
Своєчасне виявлення побічних реакцій дає можливість постійно оцінювати співвідношення між користю і ймовірними ризиками застосування лікарських засобів, щодо яких компанія є власником реєстраційних посвідчень, а також розробляти і вживати заходів, спрямованих на підвищення безпеки лікарських засобів.

Шановні споживачі, фахівці охорони здоров’я!
У разі виникнення побічної реакції або відсутності терапевтичної ефективності лікарського засобу, власником реєстраційного посвідчення якого є ТОВ «БІОЛІК ФАРМА», просимо поінформувати нас будь-яким зручним для Вас способом:
• заповнити одну із запропонованих електронних карт-повідомлень:
Карта – повідомлення про побічну реакцію (ПР)/ відсутність ефективності (ВЕ) лікарського засобу (ЛЗ)/ несприятливу подію після імунізації/ туберкулінодіагностики (НППІ) для медичного працівника;
Карта-повідомлення про побічну реакцію (ПР)/ відсутність ефективності (ВЕ) лікарського засобу (ЛЗ)/ несприятливу подію після імунізації/ туберкулінодіагностики (НППІ) для пацієнта.
• відправити повідомлення по факсу: +38 (057) 704-87-74;
• відправити повідомлення на електронну адресу: farmnadzor@biolik.com.ua;
• зв’язатися з Уповноваженою особою, відповідальною за фармаконагляд, за телефонами:
+38 (057) 704-87-88 (c 8-00 до 16-28); +38 (050) 400-62-07 (цілодобово).
Просимо інформувати в разі виявлення:
– побічних реакцій при медичному застосуванні лікарського засобу;
– відсутності ефективності лікарського засобу;
– помилки при призначенні та / або застосуванні лікарського засобу;
– передозування лікарського засобу;
– небажаної взаємодії з іншими лікарськими засобами;
– небажаної реакції при застосуванні лікарського засобу жінками в період вагітності / годування груддю;
– несподіваного терапевтичного ефекту;
– підозрюваного випадку передачі інфекції за допомогою лікарського засобу;
– несприятливої події після імунізації або туберкулінодіагностики.

Контактні дані, надані Вами, не підлягають розголошенню та будуть використані лише для зв’язку з Вами з метою уточнення отриманої інформації.

© 2024 БІОЛІК ФАРМА